Zamów projekt wnętrza przez internet

Posted on by on luty 8th, 2012 | 0 Comments »
Udostępnij!

Nie masz czasu na to, aby spotykać się z projektantem wnętrz? A może po prostu w twojej okolicy nie ma żadnego biura, w którym można by skorzystać z jego usług? W takim przypadku warto sprawdzić oferty dostępne przez internet – to wygoda i oszczędność w jednym.

Jeżeli chodzi o projektowanie wnętrz, Warszawa ma mnóstwo biur, które zajmują się tego rodzaju usługami. Mieszkańcy dużych miast mogą bez problemu umówić się na konsultacje w dogodnej dla siebie porze nawet ze specjalistami z kilku biur, aby przekonać się, kto może zaoferować im najlepsze rozwiązania. W mniejszych miejscowościach dostęp do obsługi w tej branży jest już ograniczony. Oczywiście, jest także wiele innych sytuacji, gdy osobiste spotkanie nie wchodzi w grę.

Na czym polega zamówienie aranżacji przestrzeni przez internet? Można zarówno uzyskać odpowiedzi na swoje pytania dotyczące konkretnych rozwiązań architektonicznych, jak i można zamówić pełen szkic dla swojego domu jednorodzinnego, mieszkania, przestrzeni komercyjnych, biurowych czy innych. Przez internet należy przekazać wtedy podstawowe dokumenty dotyczące nieruchomości i jej wymiarów, a także zdjęcia pomieszczeń. Naturalnie, trzeba także opisać wtedy swoje oczekiwania. Na tej podstawie specjalista będzie mógł przygotować szkic przestrzeni i potem przesłać go na wyznaczony adres e-mailowy. Płatność za usługę także można zrealizować online, zatem cała jest bardzo wygodna i pomaga w oszczędzeniu nie tylko czasu, ale i pieniędzy, ponieważ projekty tego rodzaju są zwykle tańsze od tych z dojazdem na miejsce.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą: Lenartowicz – architekt wnętrz

« Projekt kuchni
Projekt łazienki »