Projektowanie mebli

Posted on by on luty 1st, 2012 | 0 Comments »
Udostępnij!

Proste lub ekstrawaganckie – architekt jest w stanie przygotować dla ciebie projekt każdego rodzaju mebli na zamówienie. Gdy nie możesz znaleźć niczego interesującego w sklepach, wtedy nie trać dłużej czasu i zdecyduj się na skorzystanie z jego usług – to gwarancja zadowolenia!

Idealne meble powinny być przede wszystkim doskonale dopasowane – pod kątem zarówno swojego wzornictwa, jak i również wymiarów. Powinny być wykonane z solidnych materiałów, aby korzystanie z nich było wygodne, a także one same były trwałe na długi czas. Wyszukanie takich mebli w sprzedaży jest często niemożliwe – właśnie dlatego tak dużym powodzeniem cieszą się meble na zamówienie.

Wszystko rozpoczyna się od projektu – to on jest najważniejszy i powinien być dopracowany w najdrobniejszych detalach, aby gotowy produkt zachwycał i pasował idealnie. Na początku konieczne jest pobranie wymiarów, także konsultacje z klientem, aby specjalista wiedział, co wykonać dla niego. Na ogół do dyspozycji jest pełna gama materiałów wykończeniowych – można dostosować je do wyglądu przestrzeni i swojego gustu. Często możliwe jest stworzenie takich połączeń, których próżno szukać w zwykłych sklepach.

Jakie meble można wykonać na wymiar? Praktycznie każde – największym powodzeniem cieszą się te do kuchni i do łazienki, ale zamawiane są także do salonów, sypialni, pokojów dziecięcych, jako meble biurowe czy do sklepów. To wobec tego najlepszy wybór, gdy nie można dopasować żadnych innych mebli z oferty firm meblarskich.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą biura projektowego Lenartowicz: aranżacja wnętrz Warszawa

« Home staging
Projekt kuchni »