Projektowanie biur

Posted on by on styczeń 7th, 2012 | 0 Comments »
Udostępnij!

Biuro to przestrzeń, która powinna spełniać określone wymogi – nie tylko pod kątem funkcjonalności i ergonomii, ale również estetyki. Firmy zwracają obecnie dużą uwagę na to, w jakich warunkach pracują ich pracownicy – często jest to nawet karta przetargowa w procesach rekrutacyjnych. Dlatego też projektowanie wnętrz tego rodzaju to wyzwanie.

Gotowa powierzchnia biura powinna być wykorzystana optymalnie – pod względem miejsc pracy, przestrzeni do przechowywania dokumentacji różnego rodzaju, także powinna znajdować się w niej strefa wypoczynku, aneks kuchenny dostępny dla pracowników, toalety. Dobranie odpowiednich rozwiązań architektonicznych jest podstawą – powinny one odpowiadać także charakterowi firmy, co będzie wtedy podkreśleniem jej prestiżu. Obecnie największym powodzeniem cieszy się nowoczesny styl aranżacji wnętrz, który pozwala na stworzenie przestrzeni otwartej, przyjaznej.

Najlepiej usługi przygotowania szkiców biura powierzyć w ręce doświadczonych w tym architektów – na bazie swojego doświadczenia mogą oni przygotować efektownie prezentującą się powierzchnię, która będzie spełniała również wszystkie wymogi ergonomii, co ma szczególne znaczenie dla efektywności i jakości pracy.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą biura projektowego Lenartowicz: http://solidnyarchitekt.pl

« Nadzór autorski nad realizacją projektu
Wizualizacja 3D wnętrza »