Lenartowicz Architekt – Przestrzeń, Światło, Człowiek.

Posted on by on lipiec 27th, 2015 | Możliwość komentowania Lenartowicz Architekt – Przestrzeń, Światło, Człowiek. została wyłączona
Udostępnij!

Z wielką pasją kreujemy przestrzeń dla naszych Klientów, by czuli się w niej komfortowo oraz żeby obiekty, które tworzymy pozostawały w harmonii z otoczeniem w które mają się wpisać. Architektura to wykreowana przez ludzi przestrzeń będąca świadectwem stanu ich umysłu,trwałym zapisem kultury, którą tworzy społeczność.

Lenartowicz Architekt to pracownia architektoniczna założona i prowadzona przez mgr inż. arch Jan a Lenartowicza. Bogate, ponad dziesięcioletnie doświadczenie zawodowe, które zdobywaliśmy w renomowanych, międzynarodowych pracowniach architektonicznych przy dużych, prestiżowych projektach daje gwarancję wysokiej jakości oferowanych usług.

Projektujemy domy jednorodzinne i budynki mieszkalne wielorodzinne, hotele, obiekty użyteczności publicznej, budynki biurowe, handlowe i sportowe. Wykonujemy projekty wnętrz domów jednorodzinnych, apartamentów, obiektów handlowych i biurowych. Zajmujemy się również wykonywaniem adaptacji projektów typowych i zmian w gotowych projektach.

Począwszy od fazy wstępnej, jaką jest projekt koncepcyjny po wielobranżowe projekty budowlane, przetargowe i wykonawcze – jesteśmy z klientem na każdym etapie inwestycji.

słowa kluczowe: pracownia architektoniczna, projekty wnętrz, projekt koncepcyjny

« Nadbudowa domu w Głoskowie – Pozwolenie na budowę
Czas na zmiany »