Konsultacje projektowe

Posted on by on styczeń 15th, 2012 | 0 Comments »
Udostępnij!

Samodzielnie aranżujesz swój dom lub mieszkanie, ale masz dylematy, co do konkretnych rozwiązań? W takim przypadku rozważ konsultacje, których może udzielić ci studio projektowe. Na czym polega tego rodzaju usługa?

Konsultacje projektowe polegają na doradztwie dotyczącym aranżacji wnętrz. Wtedy specjalista w swojej dziedzinie na podstawie przekazanych mu informacji lub też po wizycie u klienta doradza optymalny sposób na wykończenie danej przestrzeni, aby wyróżniała się on atrakcyjnym wyglądem i funkcjonalnością. To kompleksowa pomoc, ponieważ często nie wiadomo, na co dokładnie się zdecydować – jak wykończyć podłogi i ściany, jakie meble zakupić, jak udekorować pomieszczenie, by mogło wyglądać ono oryginalnie.

Obecnie konsultacje prowadzone są zarówno osobiście – wówczas specjalista przyjeżdża do klienta i sam ogląda dany dom czy mieszkanie, jak i również można zdecydować się na usługę tego typu przez internet – to doskonałe rozwiązanie wtedy, gdy nie ma się czasu na spotkanie lub też po prostu liczy się niższa cena – wtedy koszty doradztwa są bardziej atrakcyjne. Usługi tego rodzaju nie są wysokie – to naprawdę dobra inwestycja, dzięki której można zdecydować się na najlepsze rozwiązania w ramach wykończenia danego lokalu.

Zapraszamy także do skorzystania z tego rodzaju usług w naszym studio!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą biura projektowego Lenartowicz: projektowanie wnętrz

« Dekoracje ścienne – co wybrać?
Aranżacja wnętrza domu »