Home staging

Posted on by on styczeń 24th, 2012 | 0 Comments »
Udostępnij!

Sprzedaż lub wynajęcie domu lub mieszkania to ważna decyzja – po jej podjęciu każdemu właścicielowi nieruchomości zależy przede wszystkim na tym, aby szybko sfinalizować transakcję i nie musieć zbytnio schodzić z ceny. Czynników na to wpływających jest bardzo wiele, a jednym z istotnych jest wygląd nieruchomości od środka. Stare meble, odrapane ściany, nieporządek, prywatne bibeloty właściciela w szafkach – to wszystko działań a niekorzyść posiadacza lokalu. Właśnie dlatego warto skorzystać z usług home staging – na czym one polegają?

Home staging to zespół czynności bazujący na takim przygotowaniu domu lub mieszkania, aby charakteryzowało się ono atrakcyjnym wyglądem, ponieważ to wtedy można zrobić najlepsze wrażenie na potencjalnych klientach.

W ramach home staging wykonuje się szeroką gamę czynności – to odświeżenie nieruchomości poprzez pomalowanie ścian, zakupienie nowych mebli, dobranie ciekawych dekoracji, także usunięcie lub schowanie prywatnych przedmiotów właściciela.

Doświadczony architekt wnętrz wie, w jaki sposób zadbać o przestrzeń – to właśnie takim specjalistom powierza się usługi home staging. Są one realizowane przed wystawieniem ogłoszenia – można wykonać wtedy także zdjęcia, które są tym najważniejszym elementem przyciągającym zainteresowanych do kupna lub wynajmu. To naprawdę się opłaca – takie oferty cieszą się większym powodzeniem i można dzięki temu szybciej i korzystniej dla siebie sfinalizować transakcję.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą biura projektowego Lenartowicz: aranżacja Warszawa

« Aranżacja wnętrza domu
Projektowanie mebli »